DJ MOLNY
 
Home
Služby
Technika
O mě
Reference
Kontakt

Služby


Párty DJ
Nekonečná zábava šitá přesně na míru Vašim potřebám. Zajistím hudební i světelnou aparaturu, lasery i projekce (viz níže).

Uslyšíte největší hity od 60 let až po moderní muziku, vždy ale jenom to, co budete chtít. Chcete mít rockovou párty s pivem a k tomu nářez až se sousedi budou sbíhat? Nebo protancovat celou noc na muzikálové a filmové hity? Je libo danceparty? Nebo cokoliv jiného?

Jak si račte přát...

Svatba DJ
Je to jeden z nejdůležitějších dnů Vašeho života – a měl by být i tím nejhezčím.

Sám jsem tím prošel a vím, jak důležité je mít člověka, na kterého se můžete spolehnout. Ať je to v hudbě nebo v organizaci.

Můžeme začít u obyčejné hudby – i tady si samozřejmě můžete zvolit styl produkce, doporučuji ale průřez těmi největšími hity. Ostatní techniku lze zajistit přesně podle Vašich představ – příklady jsou uvedeny níže.

Svatba by ale měla být výjimečná – po dohodě s Vámi můžeme připravit různé zábavné hry nebo soutěže pro pobavení Vašich přátel a Vás samotných, mohu připravit originální fotoshow nebo jenom pomoct s organizací.

Mám jediný cíl – připravit Vám nezapomenutelný zážitek.


Prezentace a moderování
Máte tématicky laděný večer? Potřebujete moderátora na prezentaci?

Určitě se dohodneme – a to i v němčině a v angličtině!

Vytvořím pro Vás prezentaci, která posluchače zaujme i pobaví, ale hlavně – odnesou si to, co jim potřebujete sdělit.

 
Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree music web templates